Головна » 2016 » Березень » 16 » Увага, рейди-перевірки підручників!
17:39
Увага, рейди-перевірки підручників!

У другому семестрі заплановано два рейди -перевірки стану навчальної книги. Перший - з 14березня по 28 березня. Шановні батьки та дорогі учні! 

Кожна книга – результат праці великого колективу людей. Ви зростаєте господарями нашої країни. А господар береже державне добро.

Книга – теж державна річ. Бережіть її.

Запам’ятайте, що справжній читач ніколи не перегинає книжку, не робить на ній позначок, не загинає кутів на сторінках, не вириває сторінок, не кладе в книжку олівці, ручки та інші предмети, не читає, коли їсть.

Людина, яка ще в шкільні роки не навчилась безпомилково знаходити потрібну книжку, правильно, швидко і свідомо читати, не зможе в майбутньому успішно оволодіти знаннями, адже дев’яносто процентів усілякої інформації люди отримують за допомогою зору.Читання є і буде основною формою засвоєння нагромаджених людством знань. Мистецтва читати люди вчаться все життя.Книга – ваш найкращий товариш і друг. Навчитися читати книги означає навчитись думати. Читаючи, ви вчитеся жити і працювати, боротися і перемагати.  Найбільше книжок у бібліотеці. Всім громадянам нашої країни слід уміти користуватись бібліотекою. Цим умінням маєте оволодіти і ви. Навіть добре знати основні правила справжнього читача – це ще не все. Виховуйте в собі потребу завжди і всюди дотримуватись цих правил, вони повинні стати вашими переконаннями.

Категорія: Підручники | Переглядів: 103 | Додав: valya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar