Головна » 2017 » Жовтень » 25 » Подаруй бібліотеці книгу!
18:12
Подаруй бібліотеці книгу!

Дорогі учні‚ шановні батьки та вчителі! Наша бібліотека проводить щорічну акцію в цілях виховання бережливого ставлення до книги як до джерела знань. Акція спрямована на те, щоб поповнити фонди літературою для наших читачів (з різних галузей знань, довідкова, класична, сучасна художня, та ін.).
Якщо у вас вдома є прочитані і незатребувані книги, ви можете подарувати їм друге життя. Подарувавши книгу бібліотеці, ви можете стати продовжувачем традицій благодійності. Навіть одна потрібна книга має велике значення!
Будемо щиро вдячні за благодійні пожертви на поповнення книжкового фонду шкільній  бібліотеці . Кожен дар важливий для нас, адже він дає можливість продовжити життя книзі і ваші книги будуть знову і знову радувати читачів! 
Наша школа вдячна активним читачам за подаровані книги. Завдяки Вам бібліотечний книжковий фонд поповнився на 98 примірників ( з них – українська та світова література, а також дитяча.) У фонді нашої бібліотеки зовсім немає творів Всеволода Нестайка. Якщо у Вас є "Тореадори з Васюківки", або щось із переліку:

чекаємо на ваші дарунки і сподіваємося на вашу участь в акції! 

Категорія: Подарована література | Переглядів: 74 | Додав: valya | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar