Головна » 2016 » Листопад » 19 » Бібліотекар рекомендує
17:01
Бібліотекар рекомендує

Дякую Вам, мої дорогі читачі , за подаровану бібліотеці літературу. Особлива подяка Наталі Петрівні Панченко. Наталя Петрівна подарувала цілу збірку наукової фантастики. Ці книги стануть у пригоді вчителям, батькам та іншим працівникам школи.

Серед подарованих книг є одна, яка повернула мене у дитинство -  "В Країні Сонячних Зайчиків", автор Всеволод Нестайко . Давайте разом прочитаємо перші рядки:

Раз ти розгорнув цю книжку — ти вже прохилив двері в нашу казку. Здрастуй, друже! Заходь, будь ласка!.. Ми завжди раді хорошим гостям. Але пробач, одійдем на хвилиночку вбік. Я мушу спитати тебе по секрету одну річ (щоб ніхто не чув): — Як ти ставишся до рудих? Так, так, до рудих і веснянкуватих?… Це для нас дуже важливо… Ні, ні, я нічого не думаю, але, знаєш, трапляються іноді такі, що ото бігають за рудим хлопчиком або дівчинкою і дражняться противними голосами: «Рудий!», «Рудько!», «Пожежна команда!..». Але тепер я знаю, що ти не такий, що ти справжній молодець, і тебе спокійно можна вести у надзвичайну країну Ластовинію. Ходімо!

Дорогий друже! Ти можеш прочитати цю книгу, взявши її в шкільній бібліотеці.

Але якщо хтось уже взяв її до тебе, не біда - ось електронний формат книги. (Наведи на зображення книги та перейди за посиланням до віртуальної бібліотеки  Javalibre.com.ua )

Категорія: Подарована література | Переглядів: 101 | Додав: valya | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar