Головна » 2018 » Вересень » 17 » Бібліотека дякує!
11:30
Бібліотека дякує!

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами.

Нормальна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і наша бібліотека. І на сьогоднішній день ми хочемо подякувати за  допомогу голові батьківського комітету Кирделюк Павліні Віталіївні. Дякуємо за подарований принтер, бажаємо Вам динамічно розвиватися, не втрачаючи завойованих позицій. Сподіваємося на подальше продовження плідної співпраці. Упевнені , що ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте можливість нашій бібліотеці працювати на належному рівні. Нехай ваша доброта і щедрість вернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усяких благ, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

 
 

 

Переглядів: 13 | Додав: valya | Теги: Бібліотека, христинівська спеціалізова школа №1, подарунок бібліотеці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar