1 листопада, субота
День народження Європейського союзу (Дата заснування ЄС)
Європейський союз - напевно найбільш природне сучасне економіко-геополітичне об’єднання на сьогоднішній день, яке представлене більш ніж пів мільярдом її жителів і наближаючийся до чверті в світовому валовому внутрішньому продукті частини економіки. Утворився на основі підписаного 7-го лютого 1992-го року Маастрихтського договору, який набув чинності 1-го листопада 1993- го року. Цьому передувала величезна робота, що почалася ще з 1951-го року, коли в Парижі було підписано договір про створення Європейського об’єднання вугілля і сталі. Європейський ... Читати далі »

Переглядів: 324 | Додав: valya | Дата: 30.10.2014 | Коментарі (0)

Понад півстоліття журнал «Малятко» плекає маленьких читачів України. Художнє слово – найпотужніший інструмент виховання. Саме тому у виданні представлено найкращі зразки вітчизняної та зарубіжної дитячої літератури. Тут ви знайдете всі улюблені малюками жанри: казки, вірші, оповідки, загадки, мирилки, лічилки... 
«Малятко» розвиває і творчі здібності дітей, залучаючи їх до участі в різноманітних конкурсах. Крім того, щономера журнал пропонує читачам вкладку з іграшкою-саморобкою.
Видання допомагає батькам змалку формувати в дитині почуття любові до рідного краю, виховує доброту й милосердя. А ще – художній смак: і через слово, і через гарний малюнок.
З журналом «Малятко» цікаво в дитсадку і легко в школі, адже тут публікуються й пізнавальні оповідки ... Читати далі »

Переглядів: 1825 | Додав: valya | Дата: 30.10.2014 | Коментарі (0)