Рада вітати вас, дорогі гості, на сайті "Ми книголюби!"

Шкільна бібліотека – це фундамент освіти та самоосвіти. У сучасному світі інформація є найціннішим глобальним ресурсом. Тому, щоб процес освіти давав якісні результати, ми, бібліотекарі, як справжні Лицарі бібліотечного медіа, повинні стояти на сторожі інформації, яку споживають наші користувачі. І, звичайно, маємо змінюватися відповідно до глобальних тенденцій в освіті та постійного розвитку ІКТ. Тому ідея створення власного сайту була на часі. 

16 вересня 2014 року сайт запрацював, це були мої перші 16 днів на посаді бібліотекаря Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Є. Корнійчука. Отож, до вашої уваги трішки історії самої бібліотеки.

Бібліотека Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 була заснована в 1950 році, про що свідчать записи в інвентарній книзі. Фонд бібліотеки був невеликий. Це, в основному, довідкова література: енциклопедії, словники, довідники, твори основоположників марксизму - ленінізму. Сумарна книга не збереглася, тому про кількість фонду даних немає.В свій час в бібліотеці працювали Збаржевська Л.Г., Бортник  В.О., Нещадим А.В., Сомик Г.Ю., Каліцька П.В., Усатенко Л.Л., Близнюк В.Ф.

З 2008 року в бібліотеці працювала Юркова Тетяна Олександрівна.

З 2014 завідує бібліотекою Олійник Тетяна Миколаївна, бібліотекар -  Галиченко Руслана Дмитрівна. З 01.09.2018 року у бібліотеці працюють Олійник Т. М. та Корнієнко Олена Станіславівна.