Здача підручників [0]Отримання підручників [0]
Конкурс підручників [1]Перерозподіл підручників [0]
Акції [1]Конкурси [1]

Нагадуємо, що з 30.03.2020 на виконання наказу Міністерства освіти  і науки України від  12 грудня 2019 року № 1543 та листа Міністерства освіти  і науки України від 22.01.2020  №1/9-39  «Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07 листопада 2019 року № 1409 (із змінами) та від 12 грудня 2019 року № 1543»  педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти ознайомлюються з електронними версіями підручників для учнів 7 класу (з предметів «Історія України», «Всесвітня історія», «Інформатика»)  і здійснюють вибір. 
З 06.04.2020 заклади освіти в системі ІСУО повинні заповнити форму вибору.

Конкурс підручників | Переглядів: 4 | Дата: 01.04.2020 | Коментарі (0)

Для того щоб відвідувачі нашої бібліотеки могли думати, аналізувати, оцінювати, задавати запитання стосовно того, що вони дивляться, чують або читають; думати, аналізувати, оцінювати, задавати запитання стосовно того, що вони дивляться, чують або читають; впізнавати пропаганду, цензуру, ангажованість; декодувати економічні і політичні меседжі; оцінювати автора публікації;  порівнювати цінності, що насаджуються медіа, зі своїми власними цінностями; створювати власні незалежні медіа і поводитись як активні, вимогливі та відповідальні громадяни, вони повинні насамперед знати, як перевірити джерело інформації. Для цього наша бібліотека пропонує свій міні-курс "Медіа у сучасному світі: практичні навички користувача". Участь безкоштовна. По питанням реєстрації звертайтесь до шкільного бібліотекаря.

Конкурси | Переглядів: 21 | Дата: 19.01.2020 | Коментарі (0)

Дорогі друзі!
Шкільна бібліотека оголошує акцію «Подаруй книгу шкільній бібліотеці!». Якщо у Вас є можливість поповнити шкільний бібліотечний фонд цікавими сучасними книжками, що стануть в нагоді учням, не залишайтесь байдужими! Ці книги завжди знайдуть свого вдячного читача. Приєднуйтесь до нашої акції!
Не викинь книгу на смітник!
Її віддай в бібліотеку,
Бо книга скарб, у ній для тебе
Думок і висловів квітник.
У ній поета віршів море,
Кохання, радість, смуток, біль.
А ще незвідані простори
Письменник відкриває в ній.
Тож дурно книгу не змарнуй
Бібліотеці подаруй!
Вже не перший рік шкільна бібліотека проводить акцію «ПОДАРУЙ КНИГУ ШКІЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ!». В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням.

Акції | Переглядів: 24 | Дата: 19.01.2020 | Коментарі (0)